Wyniki wyborów samorządowych do Rady Miejskiej w Skaryszewie

Okręg nr 1

1 SOCHA Renata Katarzyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni-Gospodarni, Lista nr 27

*

*

*

1

2

2 GOWIN Urszula
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

1

0

6

3 MARCULA Norbert
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, Lista nr 23

*

*

*

*

8

4 ROGALA Daniel Łukasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Skaryszewiak, Lista nr 25

*

*

2

0

7

5 KACZKOWSKA Jolanta
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

1

0

6 SUŁKOWSKA Maria Janina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

5

8

Okręg nr 2

1 SOWA Szymon
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

*

8

2 TATAR Michał
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, Lista nr 23

*

*

*

2

5

3 GAJEWSKI Paweł Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

9

0

4 KOTOWSKI Cezary Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

1

3

5 JÓŹWIK Robert
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Skaryszewiak, Lista nr 25

*

*

1

0

7

6 SOWA Grzegorz Waldemar
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

1

4

0

Okręg nr 3

1 MADEJ Tomasz Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

2

2

2 KAROLAK Wojciech Karol
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

3

2

3 GÓRNIK Dariusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

*

7

8

4 JAWORSKA Iwona
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

4

3

5 KOT Ryszard Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Sołtysi i Strażacy, Lista nr 26

*

*

*

4

6

Okręg nr 4

1 BARAŃSKA Krystyna Barbara
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

1

2

9

2 ŻUREK Anna Ewa
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

2

0

3 MARCHEWKA Irena
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni-Gospodarni, Lista nr 27

*

*

*

2

2

4 WROCHNA Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Skaryszewiak, Lista nr 25

*

*

*

4

8

5 DRAB Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

8

5

6 WILANOWICZ Jacek Artur
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

6

3

Okręg nr 5

1 STASZEWSKA Luiza Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

1

0

2 OSTROWSKI Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Skaryszewiak, Lista nr 25

*

*

1

0

5

3 BARTUZI Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

*

5

4

4 BORKOWICZ Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

6

6

5 WACHNICKA Ewa Teresa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Sołtysi i Strażacy, Lista nr 26

*

*

*

7

2

Okręg nr 6

1 KACPERSKI Mateusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

9

1

2 CIBOR Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

*

5

2

3 JEŻMAŃSKI Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

3

5

7

Okręg nr 7

1 SKÓRNICKI Leszek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

1

7

7

2 MUCHA Sylwester Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Sołtysi i Strażacy, Lista nr 26

*

*

1

0

4

3 WITKOWSKA-KUNDYS Wioletta Magdalena
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

9

1

4 KOŁODZIEJCZYK Henryk
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

7

3

Okręg nr 8

1 STANIOS Krystyna Teresa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

*

8

9

2 OLIWA Emilia Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Sołtysi i Strażacy, Lista nr 26

*

*

*

1

8

3 KOPYT Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

0

2

4 ŁUKASIEWICZ Waldemar Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

2

3

2

5 KASIŃSKA Justyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, Lista nr 23

*

*

*

1

5

Okręg nr 9

1 OLSZEWSKA-ZAPATA Anita Magdalenazgłoszona przez KOMITET Wyborczy PSL, Lista nr 1

*

*

*

3

7

2 Chojnacki Krzysztof
zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

5

2

3 KURYS Mirosław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

1

3

0

Okręg nr 10

1 CELI Józef
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

1

2

2 PIWOŃSKI Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

2

5

7

3 CZARKOWSKA Dorota Ewa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

2

2

2

Okręg nr 11

1 BUDZYŃSKI Emil Rafał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

6

7

2 KACPERCZYK Alina Donata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

1

5

3

Okręg nr 12

1 DĄBROWSKA Ewa Dorota
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

*

7

2

2 KOSOWSKI Zdzisław
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

1

1

3 JAWORSKI Piotr Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

1

7

4 ZIĘBA Danuta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

8

7

5 MALICKA Wioleta Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni-Gospodarni, Lista nr 27

*

*

1

4

1

Okręg nr 13

1 KOS Magdalena Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

*

9

7

2 STANISŁAWEK Andrzej Zbigniew
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

1

6

3 JANKOWSKI Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

2

2

4 BEDNARCZYK Damian
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni-Gospodarni, Lista nr 27

*

*

*

5

6

Okręg nr 14

1 LIS Artur Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

3

6

2 DOMAGAŁA Piotr Kazimierz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

2

2

0

3 LIPIEC Teresa Bożena
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

7

4

4 KAIM Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Sołtysi i Strażacy, Lista nr 26

*

*

*

9

6

5 ZIOMEK Zdzisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni-Gospodarni, Lista nr 27

*

*

*

2

5

Okręg nr 15

1 PARSZEWSKA Beata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Solidarni-Gospodarni, Lista nr 27

*

*

*

1

8

2 CHUSTECKI Dariusz Stefan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

3

3

3 KICIOR Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Kumięgi, Lista nr 24

*

*

1

7

1

4 LIS Grzegorz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

7

8