Piknik Rodzinny ulicy Malczewskiego – Gratulujemy pomysłu !

W ostatnią sobotę sierpnia odbyła się druga edycja Pikniku Rodzinnego ulicy Malczewskiego. Była to kontynuacja projektu wspieranego przez FIO pod kierunkiem grupy nieformalnej SAMODZIELNI.
Tym razem odbyły się następujące konkurencje: gra w siatkówkę dla dorosłych oraz konkursy dla dzieci : strzały do bramki, gra w badmintona i inne.
Wyczekiwanym szczególnie przez najmłodszych uczestników festynu było ognisko z pieczeniem  kiełbasek. Sobotnie popołudnie upłynęło bardzo szybko i piknik przedłużył się do późnych godzin nocnych spędzonych w gronie sąsiedzkim na rozmowach oraz tańcach przy muzyce, którą zapewnił zespół muzyczny Leszka Gryczki.
Gościem naszego festynu był radny powiatowy Henryk Słomka wraz z żoną.
Dziękujemy mieszkańcom ulicy Malczewskiego za pomoc w organizacji pikniku oraz wspólną zabawę.
Organizatorzy:
Anna Krześniak
Paweł Derlecki
Artur Mortka
Piotr Ostrowski

Dodajmy że jest to kolejna impreza tego cyklu organizowanego przez grupę nieformalną SAMODZIELNI . Jest to świetny przykład aktywizacji społeczności lokalnej, która nie oglądając się na innych sama inicjuje działania integracyjne mieszkańców ul. Malczewskiego w Skaryszewie.

W związku z przygotowywaniem kolejnego rozdania  na rok 2016 zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz gminy do szukania rozwiązań dających satysfakcje jaką mają wspomniani wyżej mieszkańcy ul. Malczeskiego. zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nowych konkursach na stronie http://mazowszelokalnie.pl/ .