Niesamowite bierzmowanie 2017 – w kościele p.w. św. Jakuba Apostoła w Skaryszewie

19 maja 2017 roku Duch Święty zstąpił na 72 bierzmowanych – młodych z naszej parafii.

Podczas bierzmowania każdy  kandydat został namaszczony przez biskupa Piotra Turzyńskiego olejem krzyżma na czole na znak pieczęci duchowej.
Ceremonia w naszym kościele miała niezwykle wyjątkowy charakter. zarówno pod względem wizualnym jak i duchowym była niezwykle atrakcyjna. Przygotowanie oraz cała wyjątkowa oprawa to zasługa naszego nowego wikarego ks. Karola Janusa. Tegoroczne udzielenie sakramentu, miało niezwykle podniosły i piękny charakter, który możecie państwo podziwiać w naszej galerii fotograficznej.

We mszy świętej udział wzięli również zaproszeni goście, ks. Marek Fituch Kanclerz Kurii, ks. Marian Ślusarczyk Dziekan Dekanatu Radom Wschód, Dariusz Skrok – proboszcz naszej parafii, ks. Arkadiusz Bieniek – wikariusz parafii św. Rafała (uprzednio wikariusz naszej parafii),  ks.  Bolesław Walendzik – proboszcz senior naszej parafii,  ks. Michał Bartosiak wikary naszej parafii.

(UWAGA ! – jeśli jesteście Państwo zainteresowani zdjęciami proszę kliknąć na wybrane zdjęcie następnie  u dołu link zobacz w pełnym rozmiarze – wyświetlony zostanie wtedy nazwa i numer zdjęcia)